Меню сайту
Мої статті [1]
Головна » Статті » Мої статті

Чемпіонат Світу з важкої атлетики серед ветеранів 2010 року (м.Цеханув, Польща)

17-25 вересня у м. Цеханув  (Польща) відбувся Чемпіонат Світу з важкої атлетики серед ветеранів 42 країн, у якому була представлена і збірна України. 18 спортсменів увійшло до складу нашої команди і 12 з них повернулися додому з медалями.

Прокоментувати хід змагань на важкоатлетичному турнірі в Цехануві (Польща) ми запросили суддю міжнародної категорії Владислава Лисенко (м. Кременчук), який опікувався виступом українських атлетів:

- У черговий раз став чемпіоном Світу 80 річний Петро Базюченко з с. Кірове Бориспільського району. Він також став абсолютним Чемпіоном 10 вікової групи.

У 5 віковій групі у вазі 56 кг перемогу святкував мсмк Юрій Лагунов з Миколаївської області.

Чотири золотих нагороди українські важкоатлети здобули у 2 віковій групі (40-44 роки) . Харків’янин мсмк Альберт Насібулін у вазі до 62 кг установив 3 рекорди Європи і впевнено завоював золоту медаль. Геннадій Юркевич мсмк із Львова був найсильнішим у вазі до 77 кг, а у поштовху встановив світовий рекорд 157 кг. Він також став абсолютним чемпіоном у 2 групі.

Ще один львів’янин мсмк Василь Мартинюк святкував перемогу у вазі до 105 кг і вчетверте став чемпіоном Світу.

А у вазі + 105 кг не було рівних дебютанту цих змагань Ігорю Томченко з Київщини. У сумі він набрав 312 кг і далеко випередив суперників.

До 6 золотих медалей було додано 4 срібних та 2 бронзових. Срібло завоювали: Віталій Марсавін із Запорізької області (3 вікова група, вага 105 кг) після ривка був тільки 4-м, але проявивши волю та характер у поштовху став срібним призером у сумі.

Наталя Кривич з Кіровограда програла переможниці з Венесуели всього 1 кілограм.

Ігор Берестовий з Луганщини (40-44 р., ваг. к. до 85 кг) також боровся за золоту медаль, але задовольнився сріблом.

Срібну медаль завоював і львів’янин Михайло Кухарський.

Дві бронзи команді принесли Ігор Котюк (Хмельницька обл.) та Сергій Гречкосій з Черкас.

У командному заліку Україна зайняла 7 місце. І якби не травмувався Анатолій Шеховцов з Херсону, то була б на 4 місці. А от по кількості медалей ми були четвертими пропустивши вперед Німеччину, Росію та Польщу.

Асоціація майстрів важкої атлетики України дякує Міністерству України у справах сім’ї, молоді та спорту (Сафіуллін Р.С.), Раді Ветеранів (Усенко А.П.) та Федерації важкої атлетики України (Писаренко А.Г.) за допомогу в організації поїздки на Чемпіонат Світу.